Eventy

Eventy | Warsztaty | Przyjęcia
Gotujemy na ogniu.  
Grill. Ogień. BBQ.

Eventy firmowe

Przygotuję rozwiązanie skrojone na miarę indywidualnych potrzeb, często niestandardowe i nieszablonowe. Lubię zlecenia, które stawiają przede mną wyzwania. Nie zraża mnie wielkość wydarzenia czy bankietu, ponieważ współpracuję z agencją eventową oraz wypożyczalnią sprzętu gastronomicznego, które pomogą w pełni zrealizować projekt.

W celu omówienia dostępnych opcji na zorganizowanie imprezy firmowej i poznania sugerowanego formatu lub menu, skontaktuj się ze mną.

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne inspirowane ogniem dla grup prywatnych w zaciszu Twojego ogrodu z przyjaciółmi lub rodziną. Dla firm, w nieformalnym otoczeniu przyrody integrując zespół, który razem przygotowuje pozycje z menu, a na koniec wspólnie zasiada do stołu. Nowe umiejętności, dobre wino i żar ognia stają się inspiracją do rozmów przy stole pogłębiając relacje między ludźmi. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia wszystkich detali dotyczących oferty warsztatowej.

Prywatne przyjęcia

Grill to nie tylko karkówka i kiełbasa, w odpowiednich rękach może stać się czymś bardziej wyrafinowanym. Spotkanie rodzinne, firmowe czy wesele? Mam wiedzę, umiejętności i sprzęt do stworzenia wyjątkowego wydarzenia w plenerze. Przygotuję dla Ciebie indywidualne menu inspirowanie grillem, ogniem i bbq, które dopełni Twoje wydarzenie i zapisze się w pamięci Twoich gości jako coś niezapomnianego

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Masz nietypowy pomysł na imprezę, w którą wpisuje się moja pasja do kuchni ognia? Napisz do mnie, z przyjemnością pomogę Ci w realizacji Twojego pomysłu

Kontakt

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Zamknij
Jakgrillowac.com © Copyright 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij