O mnie

Cześć!

Rany! Ty to masz dużo czasu, żeby czytać stronę „o mnie”:) 

Skoro już tu jesteś, będę się streszczał, zanim Ci się węgiel pod rusztem wypali.

Inżynier górnictwa, który po studiach nie mógł znaleźć pracy we Wrocławiu w zawodzie i został szefem kuchni. Monotonia i ograniczenia związane z tą praca dały mu kopa i „poszedł na swoje”. Wtedy wciągnął go ogień i już nie puścił. To tak w wielkim skrócie :).

Po drodze spotkałem mnóstwo świetnych ludzi, którzy mieli na mnie ogromny wpływ. W mojej świadomości „jedzeniowej” mocno odcisnął się wpływ włoskiej organizacji Slow Food, w ramach której wspólnie z przyjaciółmi prowadziliśmy różne wydarzenia i akcje z jedzeniem związane w Polsce i we Włoszech. 

Grilluję i karmię ludzi, bo to sprawia mi ogromną przyjemność, a jeszcze większą satysfakcję. Cały czas się uczę i uczę innych. A, że nigdy nie interesowało mnie byle co, to na pierwszym miejscu zawsze jest produkt

Stąd jakościowe grillowanie – zawsze wrzucaj na ruszt najlepsze produkty na jakie Cię stać. Unikaj kompromisów i eksperymentuj, bo dobre grillowanie to sztuka.

“Fire has its own language,

spoken in the realm of heat, hunger and desire. It speaks of alchemy, mystery and, above all, possibility. It is a slumbering voice inside me, the ever present beast within my soul, it is beyond words, beyond memory. It comes from a time long before I can recall.”

Francis Mallmann

I Liga Grillowania jest w zasięgu Twojego grilla!

Piotr Andruszko.

Zamknij
Your custom text © Copyright 2020. All rights reserved.
Zamknij